Maskun Kalustetalo Oy KATSO TARJOUKSET!
Etusivu Maskun Blogi Masku käest ostmine

Masku käest ostmine

Tere tulemast Maskusse!

Siit leiate lühiülevaate Masku kohta eesti keeles.

Masku on tuntud Soome suurima mööblivaliku ja alati turu soodsaimate hindade poolest. Masku teenindab teid ulatusliku kauplusteketi kaudu üle Soome ja ööpäev ringi veebipoe www.masku.com kaudu. Hinnad on ühtmoodi soodsad nii kauplustes kui veebipoes!

Ainulaadsest mudelivalikust leiate lahendused igaks eluetapiks, samuti kõik stiilisuunad alates klassikalisest kuni skandinaavialiku ja modernseni või retrost kuni taluromantilise stiilini.

Paljusid meie mudelivaliku mööbliesemeid on võimalik muuta teie soovidele vastavaks. Kavandame koos teile mööbli, mille mõõtmed vastavad teie toale, värvilahendus sobitub teie interjööriga, lisame soovikohased mööblijalad, teeme istme või madratsi just soovikohase kõvadusega ja kasutame vastavalt teie vajadustele kas nahka või kangast.

Tutvuge meie soodsate pakkumistega siin!

 

Transporditeenus

Maskust saate lihtsalt ja mugavalt tellida nii mööbli kojuveo, kasutusvalmis seadmise, kokkupanekuteenused kui ka vana mööbli äraviimise. Teil on võimalus tellimus kätte saada enamikust meie kauplustest ja Mäntsäla kesklaost. Väikesemõõdulised tooted tarnime pakipunktidesse. Tarnete hinnad algavad 19 eurost.

Mööbli kokkupanekuteenuste saadavus sõltub asukohast. Küsige lisateavet meie klienditeenindusest või lähimast Masku kauplusest.

Toote orienteeruv tarneaeg on kirjas tootekaardil ja tarneaja kinnitus saadetakse teile tellimuse esitamise korral e-posti teel. Enne mööbli kohaletoimetamist võtab postiasutus teiega telefoni teel ühendust. Kui valite tellimuse kohaletoimetamise viisiks järeletulemise kauplusesse, kesklattu või pakipunkti, saate SMSiga teate, kui tellimus on kohale jõudnud ja äraviimiseks valmis.

Makseviisid

Finantseerimisega saate ostule teile sobivas ulatuses makseaega. Võite tasuda läbi internetipanga, deebet- või krediitkaardiga või arve alusel. Kõik makseviisid on kaitstud ja nende kasutamine on turvaline.
Meie kauplustes saate valida makseviisiks ka Nordea Tuohi järelmaksu, Avarda arve ja tasumise sularahas. Aktsepteerime kauplustes makseviisina ka Kela või kohaliku omavalitsuse väljastatud isikustatud ja personaalselt määratud maksekohustuse dokumenti.

Vahetus- ja tagastamisõigus

Meie kliendina on teil õigus tagastada veebipoest ostetud tooted 14 päeva jooksul alates vastuvõtmise hetkest.

Toode peab olema kasutamata, puudusteta ja originaalpakendis. Müügipakend peab olema terve ja sisaldama kõiki komplekti kuuluvaid osi, dokumente ning pakkematerjale.

Juhul, kui tagastatav toode on saanud kahjustada või selle väärtus on oluliselt langenud, jätab ettevõte Maskun Kalustetalo endale õiguse nõuda kliendilt sisse väärtuse langusest tingitud juhtumipõhised kulud. Tagastamisega seotud kulud kannab klient.

Piirangud tagastamisõiguse osas tulenevad tarbijakaitseseaduse 6. peatüki §-st 16: tagastamisõigus ei laiene pärast pakendi avamist hügieeni- ja intiimtoodetele, sest toodet pole võimalik selle olemuse tõttu enam müüki suunata. Sellised tooted on näiteks padjad, tekid ja kattemadratsid.

Tagastamisega seotud küsimustes palume pöörduda klienditeeninduse poole.

Garantii

Nii Masku kui Masku poolt esindatavad mööblitootjad järgivad mööblitööstuses soovitatavaid ja kasutatavaid rangeid kvaliteedistandardeid. Kui avastate toote juures puuduse, teatage sellest viivitamatult meie klienditeenindusele.

Garantii alla kuuluvad reklamatsioonid tuleb esitada hiljemalt ühe (1) kuu jooksul alates hetkest, kui puudust on märgatud või seda oleks pidanud märkama. Klient on kohustatud toodet kohe kättesaamisel kontrollima. Toodet tuleb kasutada ainult sellises keskkonnas ja viisil, milleks see on kavandatud.

Ka mööbliesemed vajavad tolmu imemist, puhastamist ja hooldust. Meie kauplustest ja veebipoest leiate puhastusvahendid ja nende kasutusjuhised nii kangaste (sari Textile Master) kui ka naha (vee baasil sari Leather Master) hoolduseks. Hästi hooldatud mööbliesemed püsivad heas korras ja näevad pikki aastaid stiilsed välja.

Soovi korral saate osta uuele mööblile Masku Tootegarantii. Sel juhul pakume ühekordse tasu eest 10-aastast garantiid ilma omavastutuseta.

Garantii alla mittekuuluvad puudused

Toote tavapärane kulumine, venimine, paindumine, elastsus, värvimuutused, mõlgid, kriimud või kliendi põhjustatud kahjustused, mis on tekkinud transportimise, paigaldamise või ladustamise käigus. Näiteks nahk on looduslik materjal, mis venib ja sellest tulenevad nn kortsud kuuluvad naha omaduste hulka. Samuti on normaalne kangaste vastav venimine ja mingil määral topiliseks muutumine.
Garantii kehtib ainult isiklikuks kasutamiseks ostetud toodetele.

Reklamatsioonid

Kui toode on tarnitud puudusega või sellel on kasutamise käigus tekkinud garantii alla kuuluv puudus, pöörduge meie klienditeeninduse poole. Et saaksime reklamatsiooniga kiiresti tegeleda, palume sellele lisada tellimuse M-tähega algav müügilepingu number, fotod puuduste kohta ning transpordikahjustuse korral ka saatelehe foto.

Kui oleme reklamatsiooni kätte saanud, võtab klienditeenindus teiega esimesel võimalusel ühendust. Klienditeenindus lepib teiega vastavalt olukorrale kokku kõige mõistlikumas kompenseerimise viisis ja lahenduses. Paljudel juhtudel on kõige keskkonnasõbralikumaks ja ka lihtsaimaks viisiks puuduse kõrvaldamine.

Pange tähele, et reklamatsioon tähendab tarnimise käigus kahjustada saanud toodet või tootmisdefekti, mitte näiteks tavapärasest kulumisest või pikast kasutuseast tulenevaid puudusi. Reklamatsioon tuleb esitada võimalikult peatselt pärast puuduse ilmnemist. Sellele tuleb erilist tähelepanu pöörata transpordiga seotud reklamatsioonide puhul: need tuleb transpordiettevõttele esitada 7 päeva jooksul.


Kontakt

Klienditeenindus

Telefon: 0201 211 200
E-post: asiakaspalvelu@masku.com
Avatud E–R kl 8–20, L kl 10–18.

Telefonimüük ja vestlusaken

Telefon: 0201 211 211
Avatud E–R kl 10–22, L kl 12–22.

Maskusse helistamisel on hind 0,08 eur / kõne + 0,17 eur / min.

Meie klienditeenindus teenindab soome, rootsi ja inglise keeles. Kaupluste teeninduskeeled leiate oma kaupluse veebilehelt: Kaupluste kontaktandmed ja lahtiolekuajad