Etusivu / Artikkelit / Masku käest ostmine

Masku käest ostmine

[ "" ]

Tere tulemast Maskusse!

Siin on lühiteave Masku kohta eesti keeles

Masku on tuntud Soome suurima mööblivaliku ja madalaimate turuhindade poolest. Masku on sinu teenistuses oma laias, kogu Soomet hõlmavas kauplustevõrgus ja veebipoes www.masku.com. Samad madalad hinnad kauplustes ja internetis!

Meie ainulaadne kollektsioon sisaldab lahendusi kõigile eluetappidele ja ka kõigile stiilidele klassikast skandinaaviani ja kaasaegsest retroromantiliseni.

Enamikku meie kollektsiooni mööblit saab vastavalt soovile kohandada. Valmistame mööbli koos, seda sinu toale vastavate mõõtudega ning interjööriga sobivate värviega ning täidame sinu nõudmised jalgade, istme või madratsi kõvaduse ja ka kangatüübi kohta.

Tutvu meie soodsate pakkumistega siin!

 

Kohaletoimetamisteenused

Masku pakub lihtsaid mööbli kohaletoimetamise, kasutuselevõtu ja kokkupaneku teenuseid ning vana mööblit saab väikese lisatasu eest mugavalt taaskasutada. Tellimusele võid järgi tulla ka enamikesse meie kauplustesse või meie Mäntsälä kesklattu. Toimetame väikseid tooteid pakiautomaatidesse. Kohaletoimetamine alates 4 eurost.

Kokkupanekuteenuste kättesaadavus on asukohiti erinev. Oma asukohas saadaolevaid teenuseid saad kontrollida toote lehelt, klõpsates nuppu "Toimitukset alkaen (Tarnehinnad)"

Küsi lisainfot meie klienditeenindusest või lähimast Masku kauplusest.

Toote eeldatav tarneaeg on märgitud tootekaardile. Näed kogu tellimuse prognoositud kättetoimetamisaega kassalehel. Tarneaeg kinnitatakse e-posti teel pärast tellimuse esitamist. Kuller võtab sinuga enne kättetoimetamist telefoni teel ühendust. Kui otsustad oma tellimusele kauplusse, kesklattu või pakiautomaati järgi tulla, teavitatakse sind SMS-iga, kui tellimus järgi tulemiseks valmis.

 

Makseviisid

Masku finantseerimisega saad paindliku maksegraafiku. Tasuda saab ka arvega, deebet- ja krediitkaartidega, Siirtoga ning ka pangaülekandega. Kõik saadaolevad makseviisid on ohutud ja turvalised kasutada.

Meie kauplustes saad valida ka Tuohi järelmaksu, Masku arve ja sularahamakse. Meie kauplustes saab makseviisina kasutada ka Kela või omavalitsuse poolt väljastatud individuaalset ja isiklikku kohustust.

 

Tagastamis- ja vahetamispoliitika

Meie kliendina on sul õigus tagastada veebipoest ostetud tooted 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.

Toode peab olema kasutamata, veatu ja originaalpakendis. Müügipakend peab olema terve ja sisaldama kõiki pakendis algselt sisaldunud osi, dokumente ja pakkematerjale.

Kui tagastatud toode on kahjustatud või selle väärtus on oluliselt vähenenud, jätab Maskun Kalustetalo endale õiguse nõuda kliendilt kahju tekitatud individuaalsete kulude hüvitamist. Tagastuse kulud kannab klient.

Tagastamisõiguse piirangud vastavalt tarbijakaitseseaduse 6. peatüki 16. paragrahvile: hügieeni- ja intiimtooteid ei saa pärast pakendi avamist tagastada, kuna toodet ei saa selle olemuse tõttu müüa. Sellised tooted on näiteks padjad ja tekid.

Tagastamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega.

 

Garantii

Masku ja meie esindatavad mööblitootjad peavad kinni rangetest kvaliteedistandarditest, mida mööblitööstuses soovitatakse ja kasutatakse. Kui märkate tootel defekti, teavitage sellest viivitamatult meie klienditeenindust.

Garantii alla kuuluvatest kaebustest tuleb teatada hiljemalt ühe (1) kuu jooksul alates päevast, millal defekt avastati või oleks pidanud avastatama. Transpordikahjustuse korral tuleb sellest transpordiettevõtet teavitada 7 päeva jooksul alates kättetoimetamise kaebustest. Klient on kohustatud toote üle vaatama koheselt selle kättesaamisel. Toodet tuleks kasutada ainult selleks mõeldud keskkonnas ja selleks mõeldud viisil.

Mööblilt on vaja ka tolmu imeda, seda puhastada ja hooldada. Meie kauplustest ja e-poest leiate laia valiku tooteid ja kasutusjuhendid, mida soovitame kangaste ja naha hooldamiseks. Hooldades püsib mööbel heas seisukorras ja stiilis aastaid.

Soovi korral võite oma uuele mööblile osta Masku tooteohutuse (Masku Tuoteturva), mis pakub 10-aastast garantiid ilma mahaarvamisteta.

 

Garantii alla mitte kuuluvad esemed

Garantii ei kata tavapärast kulumist, venimist, longu vajumist, elastsust, värvimuutust või mõlke, samuti kliendi poolt transpordi, montaaži või hoiustamise ajal tekitatud kahjustusi. Näiteks nahk on looduslikult veniv materjal, mille tagajärjel võivad tekkida kortsud. Kangad venivad ja mingil määral tekib topilisust. Need on teatud materjalidele iseloomulikud.

Garantii kehtib ainult isiklikuks kasutamiseks ostetud toodetele. B2B klientidele pakume kuuekuulist garantiid kõikidele meie toodetele.

 

Kaebused

Kui toode on tarnitud defektsena või sellel on garantiiviga, võta ühendust meie klienditeenindusega. Kiire töötlemise tagamiseks palume lisada müügilepingu numbri, mis algab tellimuses M-tähega, ja pildid kahjustustest. Transpordikahjustuse korral on vaja ka saatekirja pilti.

Kui oleme kaebuse kätte saanud, võtavad meie spetsialistid sinuga esimesel võimalusel ühendust. Teeme sinuga koostööd kõige mõistlikuma hüvitusmeetodi ja -lahenduse leidmiseks iga juhtumi puhul eraldi. Paljudel juhtudel on vea kõrvaldamine mitte ainult kõige säästlikum, vaid ka kõige lihtsam variant.

Pane tähele, et kaebus viitab tarne ajal kahjustatud tootele või tootmisdefektile, mitte näiteks normaalsest kulumisest tingitud defektidele või pika kasutusajaga seotud probleemidele. Kaebus tuleb esitada võimalikult kiiresti pärast probleemi ilmnemist.

 

Kontaktteave

Klienditeenindus

Telefon: 0201 211 200

E-post: [email protected]

 

Telefonimüük ja vestlus

Telefon: 0201 211 211

 

Meie klienditeenindus on saadaval soome, rootsi ja inglise keeles. Kaupluste teeninduskeeled leiate kaupluse lehelt: Kaupluse kontaktandmed ja lahtiolekuajad