Albury & Calle ruokailuryhmä 70x70 kahdelle: Tyylikäs Albury-pöytä 70x70 cm ja 2 pinottavaa tuolia, täydellinen ulkoruokailuun. Erinomainen valinta terassille, parvekkeelle tai puutarhaan.
Maskun tyytyväisyys on yli 90% koska tuotteisiin ollaan tyytyväisiä, koska ltuotteet ovat räätälöitävissä, aina edullisin hintatakuulla, Suomen suurin valikoima, koroton maksuaika

Albury & Calle   ruokailuryhmä 70x70 kahdelle

247 €

Eroa ja rakastu uudelleen!

📣50€ alennus yli 200€ ostoksiin | 100€ alennus yli 500€ ostoksiin | 200€ alennus yli 1500€ ostoksiin | 500€ alennus yli 3000€ ostoksiin! Ei Suomen Halvin- tai Pakettihinnoista. Etu aktivoituu ostoskorilla.

  Loading...

Albury & Calle - Ruokapöytäsetti kahdelle, 70x70 cm

Tutustu Albury & Calle ruokapöytäsettiin, joka on täydellinen valinta pieneen tilaan tai parvekkeelle. Tämä tyylikäs ja kompakti setti sisältää pöydän, jonka koko on 70x70 cm. Pöytä on valmistettu kestävästä alumiinista ja modernista Easywood-materiaalista, mikä takaa tyylikkään ilmeen ja käytännöllisyyden. Setti sopii hyvin päivittäiseen käyttöön ja tarjoaa mukavan paikan nauttia ruokahetkistä kahden kesken.

Albury & Calle ruokapöytäsetti on helppohoitoinen ja tyylikäs valinta, joka lisää eleganssia mihin tahansa ympäristöön. Tämä tuote tarjoaa erinomaista vastinetta rahalle ilman kompromisseja. Olipa kyseessä sitten aamiaispöytä tai illallispaikka, tämä setti tuo mukavuutta ja tyyliä jokaiseen hetkeen.

Leveys
70 cm
Syvyys
70 cm
Korkeus
74 cm
Paino
18 kg
Koko
70 x 70