Sata-sarja lipasto nro 2. 47cm/1-ltk + avo ruskea, pyöreä jalka tarjoaa monipuolisen ja esteettisesti miellyttävän säilytysratkaisun makuuhuoneen sisustukseen. Sarjan kotimainen valmistus ja laaja valikoima mahdollistavat kalusteiden sovittamisen juuri sinun tarpeisiisi ja tilasi mittasuhteisiin.
Tämä lipasto kuuluu Sata-sarjaan, joka tunnetaan laajasta valikoimastaan ja korkeasta laadustaan. Lipasto on varustettu yhdellä pehmeästi sulkeutuvalla laatikolla sekä avoimella tilalla, mikä tarjoaa käytännöllisen yhdistelmän piilotettuun ja näkyvään säilytykseen. Ruskea väri luo lämpimän ja kodikkaan tunnelman, joka sopii monenlaiseen sisustukseen.
Pyöreät jalat antavat lipastolle keveyttä ja modernia ilmettä samalla kun ne tukevat kalusteen vakautta ja kestävyyttä. Jalkojen muotoilu tekee lipastosta helpon sijoittaa erilaisiin huoneympäristöihin, ja ne on suunniteltu helppoa asennusta varten.
- Yhden laatikon ja avoimen tilan yhdistelmä
- Ruskea, lämmin sävy
- Pyöreät jalat tuovat modernia keveyttä
- Pehmeästi sulkeutuva laatikko
- Kotimainen valmistus takaa laadun ja kestävyyden
Sata-sarjan lipastot on suunniteltu toimimaan saumattomasti muiden sarjan kalusteiden kanssa, joten voit helposti täydentää makuuhuoneesi säilytysratkaisut yhtenäiseksi ja tyylikkääksi kokonaisuudeksi. Lipasto sopii niin pieneen kuin suurempaankin tilaan, ja sen muunneltavuus tekee siitä ajattoman valinnan.
Kysymys & vastaus:
Miten lipasto soveltuu tilaan, jossa säilytystarve vaihtelee?
Lipaston avoin tila ja laatikko antavat joustavuutta eri esineiden säilytykseen. Voit pitää esillä esimerkiksi kirjoja tai koriste-esineitä avoimessa tilassa ja piilottaa pienemmät tavarat laatikkoon.
Onko lipasto helppo yhdistää muihin Sata-sarjan tuotteisiin?
Kyllä, sarjan yhtenäinen muotokieli ja värimaailma varmistavat harmonisen kokonaisuuden makuuhuoneessa.
Valitse Sata-sarja lipasto nro 2. 47cm/1-ltk + avo ruskea, pyöreä jalka, kun haluat yhdistää käytännöllisyyden ja tyylikkään muotoilun. Tilaa se helposti ja tee makuuhuoneestasi järjestyksen ja kauneuden tyyssija.